preloader
Tagasi üles
Jaga
In stock

Clinisept+ Procedure Aftercare, 100 ml

 19,00

Hoolitsuse järgne mitteärritav antiseptiline puhastus
(190 €/L)

Clinisept+ Aftercare puhastab, rahustab ja hooldab nahka protseduurijärgselt. See sisaldab uusimat hüpokloori tehnoloogiat, mis tagab professionaalse antimikroobse kaitse ilma kipituse ja ärrituseta. See loob optimaalsed tingimused naha kiireks paranemiseks.

Sobib kasutamiseks mitmesuguste esteetiliste protseduuride järgselt, sealhulgas näiteks pärast laserravi või keemilist koorimist.

Sobib normaalsele kui ka tundlikule nahale.

  • Antibakteriaalne puhastus
  • Neutraalne pH
  • Mitteärritav
  • Mittetsütotoksiline
  • Alkoholivaba
  • Dermatoloogiliselt testitud

Koostisained:
Vesi, fosforhape, naatriumhüpokloriit.

Ei sisalda alkoholi. Ei sisalda lõhna- ega värvaineid.

 

Kasutamine:
Enne naha puudutamist peske alati käsi.

Kandke Clinisept+ Aftercare, pihustades otse ettenähtud alale või niisutades Clinisept+ Aftercare abil marli / puhastusvahend pühkides seejärel ala õrnalt üle.
Veenduge, et marli / puhastusvahend oleks igal kasutuskorral korralikult niisutatud.

Pärast pealekandmist ei jäta Clinisept+ Aftercare nahale jääke ja nahal võib lasta loomulikul viisil kuivada. Pärast pealekandmist ärge kuivatage ega puudutage nahka, välja arvatud puhaste käte või marli abil.

Clinisept+ Aftercareiga tuleks nahka puhastada rahulikult 2-3 korda päevas või vastavalt vajadusele. See ei ole mõeldud ega sobi kasutamiseks jumestuse eemaldajana.

Clinisept+ Aftercare annab jahutava ja rahustava tunde ning on väga efektiivne punetuse vähendamisel. Maksimaalseks taastumise või ärrituse hoolduseks leotage marli või puhastusvahendit põhjalikult Clinisept+ Aftercare-ga ja jätke see kahjustatud alale viieks kuni kümneks minutiks. Korrake vajadusel. Kui rakendate Clinisept+ Aftercare silmade ümber, sulgege need enne silmalaugudele pihustamist või pühkimist.

Hoiatused:
Järgige alati hoolikalt juhiseid. Mõeldud kasutamiseks ainult ühel kliendil ja ainult välispidiselt. Vältige otsest kokkupuudet rõivastega, kuna see võib kanga värvi muuta. Vältige silma sattumist. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega. Ärge neelake alla. Allaneelamisel pöörduge ettevaatusabinõuna arsti poole. Clinisept+ Aftercare on dermatoloogiliselt testitud ja tõestatult mitteärritav. Ärrituse korral lõpetage kasutamine.

See toode ei vaja spetsiifilist hävitamist. Kasutage 3 kuu jooksul pärast avamist. Ärge dekanteerige pudelit. Vältige äärmuslikke temperatuure ja hoidke otsese päikesevalguse eest. Kõik komponendid on täielikult taaskasutatavad – palun töödelge vastutustundlikult.