preloader
Tagasi üles
Jaga
LAOS

Clinisept+ Skin Antibakteriaalne põletikuvastane nahahooldus sprei 100 ml

 19,00

Antibakteriaalne kiiretoimeline nahahooldus sprei
(190 €/L)

Clinisept+ Skin uudne hüpokloori tehnoloogia tagab antibakteriaalse kaitse ilma kipituse ja ärrituseta ning loob optimaalsed tingimused naha kiireks paranemiseks. Rahustab ja vähendab naha punetust. Hüpoallergeeniline; sobib ka tundlikule nahale; neutraalne pH; mittetsütotoksiline; dermatoloogiliselt testitud.
Ei sisalda: alkoholi, kloroheksidiini, sulfaate, säilitusaineid, värvaineid ega kunstlikke lõhnaaineid.

Sobib kasutamiseks mitmesuguste esteetiliste protseduuride järgselt, sealhulgas näiteks pärast laserravi või keemilist koorimist.

Sobib normaalsele kui ka tundlikule nahale.

  • Antibakteriaalne puhastus
  • Neutraalne pH
  • Mitteärritav
  • Mittetsütotoksiline
  • Alkoholivaba
  • Dermatoloogiliselt testitud

Koostisained:
Vesi, fosforhape, naatriumhüpokloriit.

Ei sisalda alkoholi. Ei sisalda lõhna- ega värvaineid.

 

Kasutamine:
Pihustage otse nahale või niisutage marli ning pühkige seejärel naha piirkond õrnalt üle. Veenduge, et marli oleks korralikult niisutatud. Maksimaalseks ärrituse leevendamiseks leotage marli põhjalikult ja jätke see nahale 5-10 minutiks. Korrake vajadusel 2-3 korda päevas või vastavalt vajadusele. Pärast pealekandmist laske nahal loomulikul viisil kuivada.

Hoiatused:
Kasutage 6 kuu jooksul pärast avamist. Mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältige otsest kokkupuudet rõivastega, kuna see võib kanga värvi muuta. Ärge neelake alla. Alla neelamisel pöörduge arsti poole. Ärrituse korral lõpetage kasutamine.