preloader
Tagasi üles
Jaga
Intro

DermaSilk® – unikaalne valik ravirõivaid

DermaSilk® on patenteeritud uuenduslik terapeutiliste rõivaste sari, mis on loodud naha ja limaskesta probleemide all kannatavatele inimestele. Selle rõivad osutusid kohe tõhusaks paljude nahahaiguste korral. Need tulemused saadi nii „in vitro“ kui ka kliinilistes uuringutes „in vivo“, nii et paljusid neist uurimisprojektidest esitleti valdkonna tähtsamatel Euroopa kongressidel ja avaldati kõige autoriteetsemates ajakirjades.

DermaSilki ravirõivad on läbimurdeks atoopilise dermatiidi ja muude nahaprobleemide ravis.

DermaSilk muudab elusid

DermaSilki kangas, mida kasutatakse terapeutiliste ravirõivaste tootmisel, võimaldab nahal hingata ja reguleerib temperatuuri ja niiskust – vähendades sügelust ning pakkudes igapäevast mugavust, mida sinu nahk vajab.

DermaSilki ravirõivad on mõeldud pidevaks kandmiseks, et aidata hoolitseda tundlike nahaprobleemide eest. DermaSilk ei asenda tavapäraseid ravimeetodeid, kuid on kasutatav koos nendega.

Mitte ainult ekseemi jaoks

DermaSilki kaitsvad omadused on leidnud tõestust mitmete tundliku naha probleemide korral, sh ekseemi, sklerootilise lihheni, korduva kandidoosi ning keemia- ja kiiritusravist tulenevate nahapõletike puhul.
DermaSilk on lisatud ja Euroopa atoopilise dermatiidi juhiste, bulloosse epidermolüüsi 2017. aasta juhistesse, vaginaalsete haiguste ravi Euroopa 2016. aasta juhendisse ning Euroopa Dermatoloogia foorumi sklerootilise lihheni 2014. aasta juhendisse – DermaSilki toodete toimivust kinnitavad seeläbi ka mitmed arstid.

DermaSilki ravirõivaid kasutatakse erinevatel kehaosadel ja erinevas vanusegrupis inimestel esinevate tundliku naha probleemide ravis. Rõivad on tehtud spetsiaalsest kootud meditsiinilisest siidist, millesse on lisatud Microbe Shield tehnoloogia. See on puuvillast palju parem, sest hoiab stabiilset niiskustasakaalu ning ei ärrita nahka. DermaSilk aitab vähendada kohutavat „sügelus-sügamine tsüklit“ ning selle spetsiaalne kootud koostis võimaldab õhul läbi kanga liikuda ja laseb nahal lihtsamini hingata, soodustades nii kiiremat paranemist.

DermaSilk ei ole nagu teised poodides müüdavad siidist rõivad, mis ei võimalda õhul vabalt liikuda ning kontrollitud kliinilised katsed on tõestanud, et muud standardsest läikivast siidist valmistatud rõivad ei toimi samamoodi nagu DermaSilk. Teised tootjad väidavad paljutki, kuid ainult DermaSilki puhul on väited kliiniliselt tõendatud. Seda kinnitavad ka Koller ja tema kolleegid kliinilises uuringus, milles on toodud, et „tavalised“ riiete valmistamiseks kasutatavad siidkangad ei ole atoopilise dermatiidiga patsientidele soovitatavad, sest need kangad vähendavad aurumist ning võivad seetõttu haigust süvendada. DermaSilki kliiniliste uuringute kohta saab rohkem lugeda siit.

Mikroobide vastane kaitse – põhjusega

Siid on proteiinikiud ning seetõttu võib see soodustada bakterite ja seente vohamist nendega kokkupuutel. See kahjulik nähtus on eriti suureks probleemiks ekseemiga naha puhul ning günekoloogiliste haigustega inimestel kuna suurenenud bakterite hulk võib põhjustada ärritust. Seetõttu on erakordselt oluline kaitsta siidi mikroobide eest siis, kui kangas inimesel seljas on. Sama oluline on mikroobide vastase aine valik, tagamaks, et see on võimeline hävitama üleliigsed bakterid ning ei tuleks aja jooksul pesus kangast välja – tagades riiete kestvuse. Ka ohutus on oluline. Mikroobide vastane aine, mis on püsivalt kangasse integreeritud ei eralda nahka või pesemisel keskkonda kahjulikke aineid.

DermaSilki jaoks valitud värvitu ja lõhnatu mikroobide vastane aine täidab kõiki ülalmainitud kriteeriumeid ja enamgi. AEM 5772/5 hävitab bakterid füüsiliselt erinevalt keemilistest mürkidest nagu triklosaan ja hõbe. Seda on kasutatud haiglates üle 30 aasta ning seal on see tõestanud oma võimet takistada bakterite ja seente vohamist näiteks operatsioonikitlitel. See toimib baktereid ja seeni läbistades ja neile elektriimpulsse saates, põhjustades seega nende kohese kõrvaldamise. Siidist ei eraldu kemikaale, mis saaksid rakke mürgitada ning nahale ei satu ka nanoosakesi. Ükski teine mikroobide vastane aine ei ole võimeline kaitsma siidi sellisel viisil.

AEM 5772/5 on läbinud ranged toksilisuse testid tagamaks selle ohutus nii tervele kui kahjustunud nahale. Nende testide läbimine oli oluline registreeringu saamiseks. DermaSilk ei sisalda ühtegi hõbedamolekuli ega nanoosakesi.

DermaSilk – ravib kõiki, mitte üksikuid nahaprobleeme

Seda kasutatakse ennetava alusriiete kihina 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas ning see on ideaalne asendamaks tavapärast aluspesu või ööriideid.

DermaSilk – sisseehitatud looduslikud niisutajad 

DermaSilk’il on looduslikud niisutavad omadused, siidile ei ole tarvis lisada pehmendajaid – see on niigi sile. Seetõttu peab enne DermaSilki kandmist nahale panema vaid väikese koguse pehmendavat kreemi, seega on selle kasutamine väga mugav ning neid rõivaid on võimalik korduvalt pesta ja kanda.

DermaSilk – ei sisalda potentsiaalselt tundlikkust tekitavaid värve

Kuigi mood võib dikteerida disainervärvide kasutamist, on lohutav teada, et enamik DermaSilki rõivaid on naturaalset siidivärvi. Tootmisel ei ole kasutatud värvaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone ning kangaga püsivalt seotud mikroobide vastane viimistlus kaitseb siidikiudusid saaste eest ilma nahal tundlikkust põhjustamata.

DermaSilk – pehme õmbluse tehnoloogia

DermaSilki disainerid on mõelnud kõigele. Rõivaste pehmetel õmblustel on minimaalselt pisteid ning väiksematel rõivastel on õmblused rõivaste välisküljel.

DermaSilk ravirõivastest parima kasu saamiseks järgi järgmisi nõuandeid:

DermaSilk ravirõivad on kerged ja keha kuju järgivad. Täieliku tõhususe saavutamiseks peavad need olema tihedalt vastu keha istuvad ning pidevalt nahaga kontaktis.

Nagu kõikide naturaalsete kiudude puhul, kestab ka DermaSilk kauem, kui kasutate vaheldumisi mitut eset ning ei pese ja kanna ühte pidevalt.

Meditsiiniliste kreemide ja salvidega koos kasutades tuleks hoolega jälgida, et ravim on enne DermaSilk rõiva selga panemist täielikult imendunud. Kui niisutav kreem on liiga paks, tekitab see rõiva ja naha vahele barjääri ning sa ei saa parimaid tulemusi. Rõivad on juba iseenesest raviva toimega ning kasulik on see juba ka siis, kui kangas on nahaga kontaktis.

Juhime tähelepanu, et mikroobide vastane aine on siidi sisse püsivalt lisatud ning ei immitse kangast välja ka pärast mitmeid pesukordi.