preloader
Tagasi üles
Jaga

Meist

Farmatseut Tervisebutiik pakub kvaliteetseid ja kaasaegseid lahendusi keerulistele tervise– ja ilu muredele nagu atoopiline dermatiit, akne, naha tundlikkus, luude- ja liigeste vaevused, kurnatus ja väsimus, vananemisest tingitud vaevused, kiilanemine, hõrenenud ripsmed ja – kulmud kui ka intiimpiirkonna probleemid.

Farmatseut ühendab endas ida- ja lääne tervisliku elustiili põhimõtted pakkudes tooteid, mis on samaaegselt looduslikud ja puhtad, kuid mille tehnoloogiline lahendus ja teaduspõhine lähenemine teevad võimalikuks innovaatilised lahendused ilu- ja tervise jaoks.

Meie tervisebutiigist leiab nii patenteeritud dermatoloogilise nahahoolduse kui ka hästi omistatavad looduslikud toidulisandid ja kollageenikompleksid.

Valime oma brände hoolega, et pakkuda vaid tõenduspõhiseid lahendusi, kõrgeimat kvaliteeti, kontrollides seejuures ka toodangu päritolu, puhtust ning ehedust.

Meie moto on „less is more“ ehk „vähem on rohkem“

2021 aasta suvel loodud Farmatseut tervisebutiik on tervikliku heaolu kontseptsiooniga e-pood, milles pakutavad brändid on jätkusuutlikkuse printsiipe järgivad, julmuse vabad, vegan sõbralikud ning mittetoksilised.

Farmatseut Tervisebutiigi asutaja, MA Kadi-Kai Eljaste tõi esmakordselt Eesti Rahvastiku Tervise Arengukavasse 2009-2020 kasutusele „age management“ (vananemise juhtimine) mõiste, et propageerida ennetavat tervishoidu ja vananemisvastast elustiili, mis võimaldaks pikendada inimeste tervena elatud eluiga.

Euroopa kliinikute- ja spaade vananemisvastaseid kontseptsioone uurides valmis 2013 aastaks unikaalne magistritöö „Age Management Concepts for Wellness- and Spa Sector“, milles selgitati välja millised vananemisvastased meetodid ja viisid on parimad.

Edasi viisid rahvusvahelised magistrantuuri õpingud aga Šveitsi tööle sealsesse VIP rehabilitatsiooni kliinikusse Calda Clinic, et arendada välja terviklik heaolu kontseptsioon.

Šveitsis elades ning sealset tervishoiu süsteemi kogedes sai alguse esmane idee tänasest Farmatseut tervisebutiigist. Väikesest e-poest, kust klient leiab innovaatilised tõenduspõhised lahendused ilu- ja tervise heaks, mis teistes arenenud riikides on juba kasutusel, kuid oma kalliduse või muude takistuste tõttu pole varasemalt Eestisse jõudnud.

 

Kui Sind huvitab, kuidas säilitada iseenda nooruslikkus ning pidurdada vananemisprotsessi, siis liitu meie uudiskirjaga, kus jagame kasulikke nõuandeid ning inspireerivaid mõtteid.

Aitäh, et oled meiega!

Farmatseut'i visioon ja missioon:

Pakkuda tervikliku lahendust vananemisvastase heaolu elustiili praktiseerimiseks.
Tuua turule uudseid ravi meetodeid raskete ja keeruliste dermatoloogiliste probleemide paremaks lahendamiseks.

Olla usaldusväärseim vananemisvastase heaolu elustiili ja kaasaegsete dermatoloogiliste lahenduste maaletooja Eestis, pakkudes vaid kliiniliselt tõestatud tulemusi andvaid tooteid ning kõrgkvaliteetseid lahendusi ilu- ja tervise heaks.