preloader
Tagasi üles
Jaga

Meist

Idee luua ainulaadseid ja terviklikke lahendusi pakkuv tervise- ja ilu butiik sai alguse Šveitsist, kus ennetav tervishoid, innovaatilised ravi võimalused ning puhtad tooted on tavapärane.

Tahame pakkuda ka Eestis paremaid lahendusi keerulistele ja endiselt aktuaalsetele tervise probleemidele nagu atoopiline dermatiit, akne, naha tundlikkus, luude- ja liigeste vaevused, kurnatus ja väsimus kui ka vaimse tervise tasakaalutus.

Farmatseuti sortiment on valitud arvestades toodete päritolu, kvaliteeti, puhtust ja unikaalsust.

Pakume uudseid kõrgkvaliteetseid brände, mis suudavad meie klientide elu kvaliteeti tõsta lahendades nende tervise mure või võimaldades tervist hoidvat heaolu elustiili.

2021 aasta suvel loodud Farmatseut tervisebutiik on tervikliku heaolu kontseptsiooniga e-pood, milles pakutavad brändid on jätkusuutlikkuse printsiipe järgivad, julmuse vabad, vegan sõbralikud ning mittetoksilised.

Hoiame oma kliente noorte ja elujõulistena.

Terviklik lähenemine heaolu elustiili praktiseerides hõlmab endas teaduse ja looduse ühendamise, et pakkuda kehale ja vaimule vaid parimat tuge. Hoides ennast tugeva ja tervena anname iseendale võimaluse elada täisväärtuslikku elu igas päevas ning püsida nooruslik ka kõrgemas eas.

Farmatseut ühendab endas ida- ja lääne tervisliku elustiili põhimõtted pakkudes tooteid, mis on samaaegselt looduslikud ja puhtad, kuid mille tehnoloogiline lahendus ja teaduspõhine lähenemine teevad võimalikuks innovaatilised lahendused ilu- ja tervise jaoks. Meie tervise butiigist leiab nii dermatoloogilise nahahoolduse kui ka heaolu elustiili tooted ja teenused.

Kui Sind huvitab, kuidas säilitada iseenda
nooruslikkus ning pidurdada vanan
emisprotsessi
, siis liitu meie uudiskirjaga, kus Eesti vananemisvastase kontseptsiooni üks pioneere ja professionaale MA Kadi-Kai Eljaste jagab kasulikke nõuandeid ning inspireerivaid mõtteid.

 

Aitäh, et oled meiega!

Farmatseut'i missioon:

Olla Eesti usaldusväärseim uudseid lahendusi pakkuv
heaolu elustiili- ja dermatoloogilise nahahoolduse maaletooja pakkudes vaid tõestatud tulemusi andvaid tooteid, kõrgeimat kvaliteeti ning ainulaadseid efektiivseid lahendusi ilu- ja tervise heaks.