preloader
Tagasi üles
Jaga
Intro

em

E&M Vital – Austrias valmistatud kvaliteetsed vitamiinid ja mineraalid

E&M Vital on Austria heaolu elustiili toidulisandite ja ennetava tervishoiu toodete tootja alates 1998. aastast.

E&M Vital on vastutustundlik ettevõte, mille asutas proua Bernadette Ensfellner ning ettevõte omistab suurt tähtsust loodusliku päritoluga toorainele, optimaalsele biosaadavusele ja orgaanilisele kvaliteedile. Lähtume puhta aine põhimõttest ja töötleme ning toodame eranditult tooteid, milles pole värvaineid, lõhna- ja maitseaineid, säilitusaineid, eraldusaineid ega katteaineid. Kasutaja jaoks tähendab see nii kvaliteeti kui ka paremat efektiivsust ja tolerantsust.

Meie uuendusmeelsus ja tootearenduse oskusteave on inspireeritud paljude aastate vastutustundliku uurimistöö kogemuste rikkalikkusest ja interaktiivsest koostööst äripartnerite, arstide ja terapeutidega.

E&M Vital tooted on välja töötatud keha sisemise puhastuse ja kasulike kombineeritud toitainete optimeerimiseks, et kompenseerida happe-aluse tasakaalu ja mikroelementide defitsiiti. Nii soolestiku taastamine kui ka immuunsüsteemi tugevdamine on E&M Vital’i toodangu olulised osad.

Meie enda toodang võimaldab meil tootmises kasutada masinate asemel kogenud ja vastutustundlikke inimesi. Poolautomaatse tootmise käsiraamat võimaldab toota ilma tarbetute lisanditeta, mis on paraku vajalik täisautomaatse tootmise jaoks. Lisaks väldime üle tootmist, mis tagab, et valminud toodang lahkuks meie tootmisüksusest võimalikult värskena. E&M Vitali abil saavad kasutajad olla kindlad, et saavad heaolu elustiili praktiseerimiseks ja ennetavaks tervishoiuks kvaliteetseid tooteid.

Kahjuks on laiad massid unustanud tervisliku toitumise, soolestiku taastusravi ja mikroelementide puudujäägi olulise hüvitamise väärtuse. Looduslikel puhastel toidulisanditel on siinkohal oluline roll meie tervise taastamisel ning hoidmisel.