preloader
Tagasi üles
Jaga
Intro

Clinisoothe+ ja Clinisept+ on juhtivate teadlaste välja töötatud ning paljude aastate uurimis- ja arendustegevuse tulemus.

Clinisoothe+ on nahale ohutu toode, mis võitleb efektiivselt nahka ohustavate välistegurite- ja mõjudega.

Clinisoothe+ aluseks oleva naha puhastamise tehnoloogia avastamine avaldati esmakordselt ajakirjas British Medical Journal 1915. aastal. Sellest ajast alates on püütud seda looduslikku, kuid samas väga tõhusat ja nahale ohutut lahendust täiustada. Clinisoothe+ Skin Purifier on esimene omataoline, mis kasutab ainulaadset teaduslikku protsessi stabiilse, nahale ohutu puhatuse tagamiseks.

7 eelist ühes murrangulises tootes.

Meie ainulaadne valem rakendab Clinisoothe+ puhastus vedelikus hüpokloori jõudu, et toota nahka ideaalselt puhastav lahus, mis ei ärritaks, kuid oleks samas antibakteriaalse toimega. Clinisoothe+ hüpokloorne, õrn, kuid väga tõhus puhastus on murdosa traditsiooniliste antimikroobsete puhastuskemikaalide toksilisusest.

Tulemuseks on meie ülimalt stabiilne õlivaba kõrge puhtusega hüpokloorne lahus, mis puhastab ja pakub antimikroobset kaitset, kuid on samas naha suhtes õrn. See ei kahjusta, ärrita ega tee nahakihti ülitundlikuks ning seda saab ohutult kasutada näol või kehal.

  • puhastav
  • värskendav
  • rahustav
  • tasakaalustav
  • kaitsev
  • leevendav
  • taastav

Nii Clinisoothe+ kui ka Clinisept + on osa auhinnatud tervishoiutoodete tootevalikust, mida toodab Suurbritannias Clinical Health Technologies Ltd.
Clinical Health Technologies hüpokloori valem on muutnud naha puhastamise ja hooldamise viisi. Ükski teine toode ei ühenda sarnast puhastustõhususe taset naha ja kudede täieliku ühilduvusega, et saavutada enneolematuid tulemusi.

Clinisoothe+ ja Clinisept+ on toodetud Suurbritannias vastavalt ISO 22716 GMP ja ISO 13485 meditsiiniseadmete akrediteerimise standarditele.

Oleme pühendunud jätkusuutlikkusele kõigis oma ärivaldkondades. Jätkusuutlikkus ise on üks meie põhieesmärke ja me otsime pidevalt võimalusi oma globaalse mõju vähendamiseks. Ükskõik, kas see sõltub autodest, millega me sõidame, tootmishoonetes kasutatavast energiast või pudelitest, milles meie tooteid müüakse.

Nii Clinisoothe+ kui ka Clinisept+ nahapuhastustooted on naha neutraalse pH-ga, mittetoksilised, ei sisalda alkoholi ega ole tsütotoksilised uuesti kasvavatele naharakkudele. Kliiniliselt koostatud ja dermatoloogiliselt testitud, et tagada toodete ohutus ka kõige tundlikumal nahal.

Lisaks on meie tooted julmusevabad ja Vegan sõbralikud.