preloader
Tagasi üles
Jaga
Intro

AQ Skin Solutions noorendav nahahooldus

AQ Skin Solutions on auhinnatud ravikosmeetika ettevõte, mis asub Kalifornias, Ameerika Ühendriikides ja on spetsialiseerunud kasvufaktorite tootmisele. Asutatud 2008 aastal Dr.Ahmed Al-Qahtani poolt.

AQ kasvufaktoritehnoloogia on kõrgetasemeline ja innovatiivne meetod inimese kasvufaktorite tootmiseks ja kasutamiseks ravikosmeetikatoodetes. Kasvufaktorid on teatud tüüpi valgud, mis toimivad keemiliste sõnumitoojatena paljude rakutüüpide vahel. Kasvufaktorid on olulised, et aktiveerida rakke ning neid leidub loomulikul kujul ka inimese kehas peamiselt fibroplastides. Teatud kasvufaktorid on olulised rakkude tootmise suurendamisel, rakkude jagunemisel, veresoonte ning kollageeni ja elastiini tootmisel.

Ühendades usaldusväärsed teadusuuringud ja kõrgtehnoloogilised kliinilised kogemused, kasutab AQ Skin Solutions kasvufaktorite indutseeritud teraapias (GFIT) sobivate kombinatsioonide ja sobiva kontsentratsiooniga patenteeritud kõrgkvaliteetset kasvufaktorite segu AQ Recovery Serum.

Meditsiiniliste uuringute käigus on leitud, et kasvufaktorid kiirendavad ja edendavad paranemist, kui neid kasutatakse inimkeha piirkondades, mis on kahjustatud operatsioonide, põletuste, haavade või õnnetuste tagajärjel. Kasvufaktorid noorendavad rakke ning seeläbi kiirendavad naha tervenemisprotsessi.

Kasvufaktoritehnoloogia puhul on tõestatud, et see parandab vananeva ja päikese käes kahjustatud naha välimust ning aitab taastada normaalset karvakasvu. Varase kasvufaktoritehnoloogia kosmeetikapatendid anti esmakordselt välja 1994. aastal.

2001 aastal esitati ühingule Society of Investigative Dermatology kaks sõltumatut topeltpimedat uuringut, kus testiti paikselt kasutatavaid seerumeid, mis sisaldasid kas looduslikke või biotehnoloogilisi kasvufaktoreid. Tulemused olid üllatavad: kui kasvufaktoreid kanti nahale kaks korda päevas neli kuni kuus nädalat, andsid mõlemad seerumitüübid paremaid tulemusi kui Botox! Iga uuring näitas kollageeni, hüaluroonhappe, elastiini, fibroblastide ja epidermise paksuse olulist suurenemist.

 

GFIT Iluhooldus

 

Kasvufaktoritega indutseeritud teraapiat ehk GFIT iluhooldust saab teha nii näole (AQ Recovery Serum’iga) kui ka juustele (AQ Haircomplex+ seerumiga). GFIT on väga efektiivne protseduur, et ravida ägedat aknet, pigmentatsiooni, arme, kortse, parandada naha teksuuri ning üleüldiselt noorendada. GFIT protseduur juustele aitab ravida alopeetsiat/kiilanemist kui ka üleüldiselt taastada juuste kasvu, parandada juuste kvaliteeti.

GFIT protseduuri ja kasvufaktorite rakendamise kohta kliinilised uuringud leiad siit!

Eestis saate pöörduda GFIT iluhoolduse saamiseks meie partnerite poole: Dr.Mare Malva (MMKliinik), Dr.Mart Eller, Dr.Tiia Tamme, Skin Studio – Anna Kurbatova, Marju Karin Ilukliinik, õde Diana Teniste, Glamuur Ilusalong – Tiina Meema (Nõmmel), Sens Beauty (Viimsis), Innla Beauty Ilustuudio (Tartus), Kuldne Salong Terje Bachmann (Kuressaares), CHIC Ilustuudio Karina Kotenjova (Pärnus)… või siis kontakteeruge meiega otse, et leida endale sobiv teenusepakkuja

Loe veel: www.aqskinsolutions.ee