preloader
Tagasi üles
Jaga
Intro

AQ Skin Solutions noorendav nahahooldus

AQ Skin Solutions on auhinnatud ravikosmeetika ettevõte, mis asub Kalifornias, Ameerika Ühendriikides ja on spetsialiseerunud kasvufaktorite tootmisele.

AQ kasvufaktoritehnoloogia on kõrgetasemeline ja innovatiivne meetod inimese kasvufaktorite tootmiseks ja kasutamiseks ravikosmeetikatoodetes. Kasvufaktorid on rühm spetsialiseerunud ja hapraid valke, mis toimivad keemiliste vahendajatena paljude rakutüüpide vahel. Rakufunktsioonide aktiveerimise jaoks kriitilise tähtsusega kasvufaktoreid leidub inimkehas loomulikult, täpsemalt on neid fibroblastirakkudes. Valikulised kasvufaktorid on olulised rakkude tootmise suurendamisel, rakkude jagunemisel, veresoonte ning kollageeni ja elastiini tootmisel.

Ühendades usaldusväärsed teadusuuringud ja kõrgtehnoloogilised kliinilised kogemused, kasutab AQ Skin Solutions kasvufaktorite indutseeritud teraapias (GFIT) sobivate kombinatsioonide ja sobiva kontsentratsiooniga patenteeritud segu.

Meditsiiniliste uuringute käigus on leitud, et kasvufaktorid kiirendavad ja edendavad paranemist, kui neid kasutatakse inimkeha piirkondades, mis on kahjustatud operatsioonide, põletuste, haavade või õnnetuste tagajärjel. Kasu tagav mehhanism on muutuste hõlbustamine rakutasandil, et viia kahjustatud rakud nooremasse olekusse, parandades kahjustatud nahka protsessi kestel. Kasvufaktoritehnoloogia puhul on tõestatud, et see parandab vananeva ja päikese käes kahjustatud naha välimust ning aitab taastada normaalset karvakasvu. Varase kasvufaktoritehnoloogia kosmeetikapatendid anti esmakordselt välja 1994. aastal.

2001 aastal esitati ühingule Society of Investigative Dermatology kaks sõltumatut topeltpimedat uuringut, kus testiti paikselt kasutatavaid seerumeid, mis sisaldasid kas looduslikke või biotehnoloogilisi kasvufaktoreid. Tulemused olid üllatavad: kui kasvufaktoreid kanti nahale kaks korda päevas neli kuni kuus nädalat, andsid mõlemad seerumitüübid paremaid tulemusi kui Botox! Iga uuring näitas kollageeni, hüaluroonhappe, elastiini, fibroblastide ja epidermise paksuse olulist suurenemist.

Loe veel: www.aqskinsolutions.ee