preloader
Tagasi üles
jagamine
Laos

Clinisoothe+ Skin Purifier Sprei, 100 ml

 19,00

Antibakteriaalne põletikuvastane näopuhastus probleemsele nahale
(190 €/L)

Clinisoothe+ Skin Purifier kaitseb nahka saaste ja ebapuhtuste eest, ennetab vinnide ja akne teket ning soodustab kiiret paranemist.

Clinisoothe+ Skin Purifier puhastab teie nahka ja kaitseb saaste ning kahjustavate välistegurite eest, mis põhjustavad naha vananemist, aknet ja ärritust.
Meie valem kasutab innovaatiline hüpokloorset tehnoloogiat, mis rahustab ja taastab nahka näol ja kehal, leevendades punetust ja soodustades naha kiiret taastumist, pakkudes silmnähtavaid tulemusi.

Mõistame, et nahaprobleemid on ainulaadsed ja mõne inimese jaoks ei mõjuta need ainult nägu. Seetõttu on Clinisoothe+ õrna koostisega – naha neutraalse pH’ga ja seda saab kasutada kõikjal näol või kehal, kus tekivad vinnid, ärritus ja punetus.

Hüpoklooril on ainulaadne oksüdeeriv toimemeetod, mis puhastab ja pakub puhastavat antimikroobset kaitset, kuid on samas naha suhtes õrn – ei kahjusta, – ärrita ega muuda nahka ülitundlikuks.

Clinisoothe + on nahale neutraalse pH-ga, mittetoksiline, ei sisalda alkoholi ega ole tsütotoksiline uuesti kasvavatele naharakkudele. See on kliiniliselt koostatud ja dermatoloogiliselt testitud, et tagada selle ohutus ka kõige tundlikumal nahal.

Clinisoothe+ kasutegurid:

Värskendage, puhastage, rahustage, tasakaalustage, kaitske, taastage ja leevendage nahka ühe revolutsioonilise tootega, mis on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks.

Clinisoothe+ innovaatiline hüpokloorne tehnoloogia sobib inimestele, kellel võib olla kalduvus ekseemile, psoriaasile, dermatiidile, rosaatseale, aknele ja vinnidele.

Koostisained:

Vesi, naatriumhüpokloriit, fosforhape.
Suure puhtusega hüpokloorne lahus.

Kosmeetika tootmise standardi GMP (ISO 22716) järgi valmistatud kõrge puhtusega hüdrokloorlahus.

Clinisoothe ei sisalda toksiine, sealhulgas alkoholi, parabeene, sulfaate, säilitusaineid, värvaineid ega lõhnaaineid. Sobib tundlikule nahale. Dermatoloogiliselt testitud.

Cruelty Free, Vegan Friendly

Kasutamine:

100ml pihustuspudeli kasutamine – pihusta Clinisoothe+ puhastatavale nahale. Loputamist pole vaja. Naha optimaalse tervise tagamiseks kasutage hommikul ja õhtul pärast pesemist. Kasutamise järgselt pange kork tagasi.