preloader
Tagasi üles
Jaga
LAOS

Zell Aktiv Vitaalsust tõstev toidulisand 250 g

 54,00

(0,22 €/g)

Zell Aktiv on peenelt jahvatatud, puhas taimne toidulisand koos ulatuslike immuunsust ja rakke kaitsvate toitainetega.
Hästi tasakaalustatud pulbriline segu, mis on spetsiaalselt kohandatud keha rakkude loomise tööks, toetab nii happe-aluse tasakaalu kui ka luude, liigeste ja kudede olulist taastumist.
Zell Aktiv toidulisandi abil saab kogu organismi toetada selle regeneratiivsetes protsessides ja aidata organismil puhastuda.

Omadused:

toetab organismi happe-aluse tasakaalu
tugevdab immuunsüsteemi
aitab organismi puhastada mürkidest
ühendab kompleksina rikkaliku valiku puhtaid taimseid makro- ja mikrotoitaineid

Ainulaadne. Ulatuslik. Maitsev

 

Vitaalsuse segu, mis toetab üleüldist heaolu, organismi tervenemist, puhastumist ja immuunsüsteemi.

Koostisosad:
Sango korallid, Letsitiin, Ananassipulber, Odra rohi, Punapeet, Mustika pulber, Lutsern, Aloe Vera.

Toitumisalane teave 100 g kohta:

Energiasisaldus 1119 kJ / 267 kcal
Rasvad 8,2 g
Millest küllastunud rasvhapped 2,18 g
Millest küllastumata rasvhapped 1,34 g
Süsivesikud 37,3 g
Millest suhkrud 14,3 g
Kiudained 13,3 g
Valgud 4,4 g
Vesi 2,7 g

Analüüsi andmed sõltuvad looduslike toodete tavapäraste kõikumiste suhtes.

Tarbimise soovitus:

2 x päevas lahustage pool teelusikatäit vees. Tarbida kohe pärast segamist.

***

Rakutasandi tervis sõltub happe-aluse heast tasakaalust ja piisavast igapäevasest vitamiinide, mineraalide, mikroelementide ja fütokemikaalidega varustamisest. Rakkude kaitsel on väga suur tähtsus ja tuleks teha kõik jõupingutused selleks, et varustada organismi kõigi looduslike ainetega, mis tugevdavad immuunsust ja kaitsevad rakke.

Zell Aktiv toidulisand sisaldab suures koguses rakke kaitsvaid ja looduslikke elutähtsaid aineid, mis toetavad immunoloogiliste ülesannete täitmisel ulatuslikult ja silmapaistvalt kogu organismi ja kogu ainevahetust.

Tänapäeva pingelistel aegadel on mikrotoitaineterikkad ja looduslikud toidulisandid, nagu meie Zell-Aktiv segu, väga suure tähtsusega. Zell-Aktiv on puhtalt taimsetest ekstraktidest valmistatud uudne ravimvorm, mis sisaldab ulatuslikku ja väga suurt valikut rakke kaitsvaid ja ainevahetust reguleerivaid mikroelemente. Zell-Aktivil on tasakaalustatud metaboolne toime kogu ainevahetuse harmoonilisele tasakaalule ja see annab väärtusliku panuse stabiilsesse immuunsüsteemi, pakub ulatuslikku rakkude kaitset, tugevdab elujõudu ja happe-aluse tasakaalu.

Meie Zell-Aktiv seguga on teie käsutuses eriti tasakaalustatud, puhas looduslik toidulisand, mis annab iga päev väärtusliku panuse ja kaitse meie tervise heaks tervikuna.

Soovitatav tarbimine mikroelementide puuduse korral:

Juba tekkinud mikroelementide puuduse korral, mis on põhjustatud valedest toitumisharjumustest, stressist ja samuti eakate inimeste puhul soovitame pakendil märgitust suuremat annust. Taastav annus: 3 x 2 kuhjaga teelusikatäit, säilitusannus 3 x 1 teelusikatäit päevas.

Tootja: Ensfellner GmbH, A-4053 Haid, Schloss Weissenberg 2, Austria