preloader
Tagasi üles
Jaga
LAOS

Magneesiumi tabletid (90 kapslit)

 33,00

(0,37 €/tk)

Keha vajab hästi täidetud magneesiumivarusid

Magneesiumil on oluline roll kogu ainevahetuses. Kehas ei toimu magneesiumita peaaegu midagi. Üle 300 ensümaatilise ainevahetusprotsessi ei saa toimuda ilma magneesiumita ja organismis ei ole peaaegu ühtegi piirkonda, kus magneesiumi ei oleks vaja. Muidugi ei ole magneesium tähtsam kui kõik teised mikroelemendid, kuid magneesiumipuudus on kogu tsiviliseeritud maailmas märkimisväärselt kasvanud. Tänapäeval ei ole võimalik enam süüa nii palju köögivilju, puuvilju ja pähkleid, kui oleks vaja täiusliku tervise säilitamiseks.

Kõigi elutähtsate ainetega varustamine on siiski vajalik tervena elatava elu jaoks ja kaebustest paranemiseks. Seetõttu tuleks tervislik ja aluseline toitumine alati ühendada hoolikalt valitud toidulisanditega.

Keha tarbib iga päev 300 kuni 400 mg magneesiumi. Kui seda kogust pidevalt juurde ei lisata, kasutab organism keha enda varusid. Verenäitajad jätavad seetõttu sageli petliku mulje normaalsust, kuigi magneesiumi varud juba vähenevad. Ainult massiivse puuduse korral langeb ka sisaldus veres. Tervisliku rakutaseme säilitamiseks vajab meie keha hädasti hästi täidetud magneesiumivarusid.

Magneesiumipuudus suureneb väga suurel määral, kui oleme stressis. Seetõttu on stressi ja muude raskuste korral täiendava magneesiumiga varustamine vältimatult vajalik.

Orgaaniliste magneesiummetaboliitide ja anorgaaniliste magneesiumiühendite kombinatsioon meie magneesiumikompleksis suurendab magneesiumi biosaadavust ja ka retentsiooniaega organismis. See tagab ulatusliku ja püsiva magneesiumiga varustamise.

Magneesium kompleks pakub suurepärast magneesiumivarustust stressi, liigse happesuse, üleminekuaastate ja südame-veresoonkonna probleemide, lihaskrampide, kroonilise väsimuse, unehäirete ja palju muu korral.

Toidulisand neljast magneesiumisoolast

Magneesium vähendab väsimust ja kurnatust aidates kaasa energia tootmisele. Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste talitlusele kui ka närvisüsteemi normaalsele talitlusele.

Koostisosad: 90 kapslit / 56 g

Magneesiumoksiid,
Magneesiumkarbonaat,
Magneesiumtsitraat,
Magneesiumglütserofosfaat,
Kapsli kest: hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

 

Soovitatav päevane annus = 3 kapslit

Magneesium 630 mg ( 3 kapslit. / 168 (%NRV*)
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel (EU) Nr. 1169/2011

Tarvitamise soovitus: Täiskasvanutel 3 korda päevas 1 kapsel enne sööki koos vee või teega.

Tootja: Ensfellner GmbH, A-4053 Haid, Schloss Weissenberg 2, Austria