preloader
Tagasi üles
Jaga
In stock

BIO Gras-Saft pulber 150 g

 36,00

(0,24 €/g)

E&M Vital BIO Gras-Saft on spetsiaalne iidsest nisusordist ja odrast valmistatud rohumahla pulbri segu, korduvalt testitud ja optimeeritud segamissuhtes.
Mahlakontsentraat: 1 kg BIO Gras-Saft pulbri jaoks kasutatakse 33 kg rohutoorainet. See on kõrge toortoidukvaliteediga, 100% puhas, ilma lisaaineteta, gluteenivaba, aluselise ainevahetusega kergesti seeditav. Värskelt pressitud rohumahl kuivatatakse säästvalt mõne minuti jooksul pihustuskuivatusega, mis tagab täiendavalt kõrge kvaliteedi.

BIO Gras-Saft energiapuuduse, kurnatuse ja stressi korral
Stress on toitaineröövel number üks. Seetõttu pidage alati meeles, et suurema vaimse koormuse korral tuleb keha parimate võimalike toitainetega varustada. Elutähtsate ainete ja stressi korral toimib BIO Gras-Saft pulber väga kiiresti. Stabiilsem närvisüsteem, energia ja elujõu märkimisväärne kasv ning kosutav uni ilmnevad juba mõne päeva pärast. Tasakaalustatud ja ulatuslik toitainevaru toob kaasa kiirema taastumise ning taastab kiiresti elurõõmu ja hea tuju.

GrasSaft pulbris sisalduvad olulised toitained:
Klorofüll 300mg/100g
Mineraalid ja mikroelemendid: kaltsium, magneesium, raud, naatrium, kaalium, fosfor, tsink, vask, mangaan, boor, kroom, seleen, Vitamiinid: A-vitamiin, beetakaroteen, vitamiinid B1, B2, B12, C-vitamiin, E-vitamiin, K-vitamiin, foolhape, pantoteenhape,
Aminohapped – valkude ehitusplokid: alaniin, arginiin, asparagiin, tsüsteiin, glutamiin, glütsiin, histidiin, isoleutsiin, leutsiin, lüsiin, metioniin, fenüülaniin, puriin, proliin, seriin, treoniin, trüptofaan, türosiin, valiin.

Idandite vägi mahla kujul:
BIO Gras-Saftiga on kogu maailmas saadud arvukalt positiivseid kogemusi, mida on tõendanud kasutajate, arstide ja teadlaste uuringud. Need näitavad, et universaalne BIO Gras-Saft leevendas paljusid vaevusi.

Rohumahla pulber toetab:
– ainevahetuse aktiveerimine
– energia tootmine
– happe-aluse tasakaal
– mürkide väljutus ja puhastamine
– maksa koormuse vähendamine
– immuunsüsteem
– enesetervendusjõud
– antibakteriaalne
– kaitse vabade radikaalide eest
– kaitse keskkonnasaaste eest
– elujõu suurendamine
– naha reguleerimine
– elurõõm ja meeleolu
– kogu seedetrakti tasakaal
– nooruslikkus
– vereloome
– südame-veresoonkond
– luude tervis
– kosutav uni
– keskendumisvõime

Koostisosad: BIO Gras-Saft pulber, mis on valmistatud noorest odrast ja iidsetest nisu kõrrelistest.

Tarvitamise soovitus:
Täiskasvanutel üks kord päevas kaks kuhjaga teelusika täit (5g) vees lahustatult sisse võtta.

Toitumisalane teave // ​​100 g kohta * // päevane annus (5 g)

Energia // 1351 kJ/320 kcal // 67 kJ/16kcal
Rasvad // 5,2 g // 0,26 g
Millest küllastunud rasvhappeid // 1,43 g // 0,07 g
Süsivesikud // 31,3 g // 1,57 g
Sool // 4,9 g // 0,25 g
Kiudained // 2,7 g // 0,14 g
Munavalge // 35,5 g // 1,78 g
K-vitamiin // 1330 μg // 66,5 μg (85%**)
B12-vitamiin // 13,2 μg // 0,66 μg (26%**)

* keskmiselt ** protsenti soovitatav päevane annus vastavalt NRV-le.

Soovitatav päevane annus on 5g = 2 kuhjaga teelusikatäit.

Kogus: 150 g

Tootja: Ensfellner GmbH, A-4053 Haid, Schloss Weissenberg 2, Austria

BIO Gras-Saft pulber on spetsiaalne segu, mis on saadud noortest teraviljaheintest (oder ja iidne nisu). Mitmekordselt testitud ja optimiseeritud segamissuhtega.

– keemiliste värvaineteta
– säilitusaineteta
– ilma kuumtöötluseta

  • Vegan
  • Suhkruvaba
  • Gluteenivaba
  • Toortoidu kvaliteet

Rohumahla võib kirjeldada kui universaalset vahendit, kuna selle mõju laieneb meie kehale, vaimule ja hingele. Rohumahla peetakse tulevikuravimiks, mida emake loodus meile pakub. Teadlased üle kogu maailma uurivad roheliste lehtede fenomenaalset mõju. Rohumahla võimas toime seisneb erinevate tegurite koosmõjus, nagu selles sisalduv struktureeritud rakuvesi, ensüümid, vitamiinid, samuti mineraalide rikkus, aminohapete rohkus ja klorofülli molekul.

Rohumahl pakub seega meie rakkudele tervislikku toitu ja toetab keha optimaalselt rakkude jagunemisel ja energia tootmisel. Igas sekundis jagunevad inimkehas miljardid rakud. Kui varustame oma rakke kõigi oluliste toitainetega, on rakkude jagunemise tulemuseks taas terved rakud.

Värskelt pressitud rohumahla kasutatakse peamiselt mürkide väljutamiseks, samas kui kontsentraat (E&M Vital BIO Gras-Saft pulber) suudab oma toitainerohkusega kõrvaldada elutähtsate ainete puudujäägi ja samal ajal leebelt mürke väljutada.

Traditsioonilised rohupulbrid sisaldavad palju kiudaineid. Keha peab sel juhul tugevamatest taimekiududest toitainete kättesaamiseks raskemat tööd tegema. BIO Gras-Saftpulver pulbriga on see teisiti – see ei sisalda kiudaineid, kuid meie tervisele oluline toitainete sisaldus on oluliselt suurem. Tavalise rohupulbriga toetate oma keha hästi, kuid BIO Gras-Saft pulbriga saate oluliselt suurendada toitainete imendumise kiirust ja hulka.