preloader
Tagasi üles
Jaga
LAOS

DieBase Leeliseline vannisool, Vääriskivipulber & Looduslik sool, 750 g

 19,00

(0,025 €/g)

Leeliselised vannid on tuhandeid aastaid vanad. On teada, et leeliselised vannid aitavad kehal läbi naha puhastuda liigsetest hapetest ja muudest kahjulikest ainevahetuse lõpp-produktidest. Vanimad traditsioonilised ilu- ja kehahooldustoodete retseptid pärinevad iidsest Egiptusest, kus kasutatakse puhtaid looduslikke essentse. Praegu näib vaevalt keegi teadvat leeliselise kehahoolduse kvaliteeti ja eeliseid. Kahjuks on tarbijakäitumine traditsiooni välja tõrjunud.
Tähtsaks taastumiseks ja lõõgastumiseks mõeldud pikendatud leeliseliste vannide asemel viiakse läbi ainult lühikesed duširituaalid, kuid neil pole enam leeliseliste vannide väärtust ja positiivset mõju meie nahale ja organismile.

Hubases pehmes leeliselises vannivees tekib umbes 20 minuti pärast osmootne rõhk, mis toetab nahka loomulikus füsioloogilises reguleerimistöös.

Regulaarsed leeliselised vannid võivad soodustada terviklikku lõõgastumist ja taastumist ning tuua esile ilusa, õrna, särava jume.

Loomulikult õrnalt hooldatud nahk.

DieBase leeliseline ehk aluseline vannisool sobib ideaalselt keha vannitamiseks, jala vannideks kui ka kehamähiste jaoks. Nahk muutub eriti pehmeks ja elastseks.

Koostisosad: naatriumkloriid, naatriumkarbonaat, naatriumvesinikkarbonaat, kaltsiumkarbonaat, magneesiumkarbonaat, karneelion, tsitriin, rodokrosiit, kaltsedon, Lapis Lazuli, ametüst.

Annustamine:

Täis vanni jaoks (180 l) 3 kuhjaga supilusika täit, jalavanni jaoks (5 l) 1 kuhjaga supilusika täis.
Vee temperatuur: täis vann 35-37,5 ° C
Vannitamise aeg: 30-50 minutit.

 

Tootja: Ensfellner GmbH, A-4053 Haid, Schloss Weissenberg 2, Austria