preloader
Tagasi üles
Jaga

Igavese nooruslikkuse võimalikkusest

Kai ja Kadi – kaks rahvusvahelist elustiilinõustajat, kaks generatsiooni koos tegutsemas positiivse ja elurõõmsa duona armsal kodumaal. Meid ühendab siiras usk tervislike eluviiside imelisse jõusse ja teadmine, et meie tervis on suuresti meie endi kätes. Tervist vajame me kõik, et elada iseseisvat ja täisväärtuslikku elu. Tervislike valikutega ei ole kunagi liiga hilja alustada. Meie tänased otsused väljenduvad meie homses elukvaliteedis.

Kas sooviksid elust rohkem rõõmu tunda ja tegutseda entusiasmi ja kirega? Tahaksid sa hoolitseda enda eest teadlikumalt ja paremini, et säiliks nooruslikkus ja sära?

 

Koolitus annab Sulle teadmised:

millised on sinu energialekked ja kuidas neid vältida
millised on sinu energiaallikad ja kuidas oma energiataset tõsta
millised on sinu tervislikud valikud füüsilise ja vaimse tervise hoidmiseks
milline on sinu vananemine
kuidas praktiseerida vananemisvastast elustiili
kuidas analüüsida iseenda heaolu
kuidas parandada iseenda heaolu läbi elustiili praktiliste muutuste

 

Vitaalsusest

Vitaalsusest rääkides vaatame me inimest tervikuna. Lisaks füüsilisele aktiivsusele, tervislikule toidule ja heale unele peame me tähelepanu pöörama ka vaimsele tervisele, sest liigne stress, negatiivsed mõtted ja muretsemine röövib meilt jõu ja soovi tegutseda. Vitaalsus on meie eluenergia mida meil kahjuks igaveseks purki püüda ei õnnestu. Energiat on aga võimalik teadlikult suunata ja kasvata nii, et säilib rõõmus meel ja tegutsemistahe. Sellest täna räägimegi.

Vananemisvastane elustiil

Vananemisvastane elustiil keskendub püüdlustele pöörata ajas tagasi tervisele tehtud kahju ning soovile hoida keha, vaim ja hing noorusliku ja värskena. Selline ennetav elustiil aitab meil jõuda optimaalse terviseni ja seda suuresti läbi mõtestatud eneseanalüüsi ja tervist hoidvate tegevuste, et paraneks füüsiline, vaimne ja hingeline heaolu. Tasakaalustatud ja eesmärgistatud elamise viis kingib meile rohkem elujõulisi ja aktiivseid eluaastaid, suurema rahuolu ja kindlustunde iseendaga.

Kai Tomasberg
Vitality Coach

Vaata sertifikaati

Olen hariduselt pedagoog ja töötan juba aastaid õppejõu ja programmijuhina Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis, kus minu põhiliseks valdkonnaks on olnud inimese heaolu ja tervis. Iseseisva konsultandina olen koostööd teinud mitmete ettevõtetega Eestis ja välismaal.

Vitaalsuse teema avastasin enda jaoks Hollandis elades. See kõnetas mind ja kutsus süvenema. Leidsin vitaalsuses kõik olulised aspektid, mida vajame täisväärtuslikuks ja tasakaalustatud eluks. Vitaalsuses avaldub nii füüsiline, emotsionaalne, sotsiaalne kui ka spirituaalne energia, mis kõik kokku moodustab meie elujõu.

Õppisin Amsterdamis vitaalsuscoachingut ja nõustamist, mis muuhulgas sisaldas ka teadveloleku (mindfulness) praktiseerimist ja meditatsiooni. Coachi ja nõustajana alustasin tööd aastal 2019, mil lõpetasin coachingu väljaõppe Hollandis. Olen ESCÜ (Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühing) liige aastast 2020. Vitaalsust ja enesejuhtimist õpetan praegu ka Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis vabaainena nii inglise kui eesti keeles.

www.guidingvitality.com

Kadi-Kai Eljaste, MA
Wellbeing Coach

Vaata sertifikaati

Vananemisvastane elustiil ja selle erinevad kontseptsioonid rahvusvahelisel tasandil on olnud minu huviorbiidis juba aastast 2010, mil alustasin õpinguid Tartu Ülikooli Pärnu kolledži rahvusvahelisel magistrikaval „Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine“. Õpingud võimaldasid mul reisida Portugali ja Šveitsi, kus uurisin maailma parimate spaade ja kliinikute ennetava tervishoiu kontseptsioone. Minu magistritööd „ Age Management Concepts for Wellness and Spa Sector“ tunnustati ja lisati Eesti Tervise Arengukavasse 2009-2020.

Šveitsis elades aitasin lansseerida tervikliku kontseptsiooniga vaimse tervise kliinikut Calda Clinic ning täiendavalt omandasin ka Body Balance treeneri kutse Swiss Academy of Fitness and Sports koolis. Eestisse tagasi tulles liitusin Whatskin start-up meeskonnaga kui üks asutaja liikmetest. Oleme loonud USA turule innovaatilise nahahooldusäpi, mis juhatab inimesi personaalse nahahoolduseni.
Vananev ühiskond ja ennetav tervishoid, heaolu ehk wellness elustiil ja seestpoolt väljapoole ilu loomine ja hoidmine on need teemad, millega olen aktiivselt tegelenud rohkem kui kümme aastat. Aastal 2020 õppisin Dr. Claire Macquire käe all Inglismaal, Raw Horizon Akadeemias, heaolu ehk wellbeing elustiili nõustajaks. Macquire poolt loodud koolitusprogramm on üks esimesi, mis on saanud NHSi akrediteeringu. Rahvusvahelise coachina olen ka International Association for Coaching liige.

www.eljaste.com

Päevakava

10:00 Tutvumisring ja hommikune venitus
10:30 Kuidas taastada eluenergiat?
12:00 Tervislik lõuna
13:00 Mis on vananemisvastane elustiil ja kuidas seda praktiseerida?
14:30 Virgutuspaus
15:00 Praktilised harjutused ja grupinõustamine
16:30 Reflektsioon ja päeva lõpetamine

Kus?

Laulasmaa Spa Hotell

Millal?

Osalustasu: 245.00 €

Kingituseks

30 minutit isiklikku nõustamist ühe coachiga koolituse välisel ajal ning lõõgastav vee- ja saunakeskuse külastus seminari päeval.